Träningsmatcher

H2 NORRA

Rimbo:
28/8 Almtuna J20 hemma 2-3

5/9 Haninge borta 4-5 OT
9/9 Haninge hemma 3-4 PEN
11/9 Almtuna J20 borta 5-3
13/9 Spånga borta 5-4
18/9 Vallentuna AJ hemma 7-0

Viggbyholm:
28/8 Värmdö hemma 8-1

4/9   Nynäshamn borta 3-5
7/9  Värmdö borta 2-3
14/9 Töreboda borta,cup 3-2 OT
15/9 Åmål borta, cup 6-4
16/9 Arvika borta, cup 5-4
18/9 Nynäshamn, hemma 4-5 OT

Haninge:
22 Aug Åkers hemma 3-1

29 Aug Åkers borta  1-4
5 Sep Rimbo hemma 19.30 5-4 OT
9 Sep Rimbo borta 16.30 4-3 PEN
14 Sep Farsta hemma 7-2
15 Sep Strömsbro hemma 5-6 OT

20 Sep Farsta borta 5-4 OT

Wings:
9/9 Strömsbro hemma 4-3

23/9  Strömsbro borta 5-3
25/9 Linden hemma

Järfälla:
18/8 JHC – Vallentuna BK 0-3

19/8 JHC – Sollentuna HC 1-2
28/8 JHC – Bålsta 3-0
31/8  Värmdö – JHC 5-3
2/9 Nacka – JHC 6-1
4/9 JHC –  Värmdö 6-2
7/9 JHC – Nacka 1-5
11/9 JHC – Tumba 5-4 PEN
16/9 Åker-JHC 2-3 PEN
19/9 Tumba – JHC 8-5

Göta:
26/8  Trångsund borta 1-5

31/8 Nacka borta 3-2
4/9 Trångsund hemma 2-1
11/9 Nacka hemma 4-3 PEN
14/9 Värmdö hemma 3-5

Farsta:
28/8 19:30 Gnesta – Hemma 2-5

6/9 kl 19:30 Åkers/Strängnäs inställt
14/9 kl 19.00 Haninge Anchors – Borta 2-7
20/9 kl 19:00 Haninge Anchors 4-5 OT
25/9 kl 19:00 Åkers/Strängnäs – Borta

Bålsta:
28/8 Järfälla, borta 0-3

4/9 Spånga, hemma 2-6
13/9 SK Iron (borta) inställt
18/9 SK Iron (hemma) 1-4
23/9 Spånga (borta)

Iron:
13/9 Bålsta(hemma) inställt

18/9 Bålsta (borta) 4-1

 

H2 Södra:

Nynäshamn:
19/8 Nacka borta 3-4 PEN

28/8 Nacka Hemma 6-7 PEN
4/9Viggan Hemma 5-3
14-16/9 cup i Sävsjö,HA74,Boro Vetlanda,Nässjö
14/9 HA74 6-5 PEN
15/9 Nässjö 1-3
16/9 Boro/Vetlanda 3-4
18/9 Viggan Borta 5-4 OT
23/9 Sudret hemma

Värmdö:
28/8 Viggan borta 1-8
31/8 Järfälla hemma 5-3
4/9   Järfälla borta 6-2
7/9 Viggan hemma 3-2
14/9 Göta borta 5-3

Linden:
15/8 Gripen borta 2-6

22/8 Hanviken borta 1-3
29/8 Hanviken hemma 0-5
2/9   Arboga hemma 2-6
11/9  Arboga borta 1-4
19/9 Fagersta hemma 2-5
25/9 Wings, borta

Sudret:
23/9 Nynäshamn  borta

Åker/Strängnäs:
22/8 Haninge borta 1-3

29/8 Haninge hemma 4-1
2/9 Gnesta hemma inställt
6/9 Farsta borta-inställt
16/9 Järfälla hemma 3-2 PEN
25/9 Farsta hemma

Nacka:
19/8 Nynäshamn hemma 4-3 PEN

26/8 Nacka J20 hemma ?
31/8 Göta hemma 2-3
2/9 Järfälla hemma 6-1
7/9 Järfälla borta 5-1
11/9 Göta borta 3-4 PEN

Tumba:
19/8 Trångsund hemma 1-6
25/8 Spånga borta 8-4

2/9 Spånga hemma 9-2
9/9 Trångsund borta 3-6

11/9 Järfälla borta 4-5 PEN
15/9 Gnesta borta 3-9
19/9 Järfälla hemma 8-5
23/9 Mjölby hemma

Flemingsberg: